IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Złote (P)Almy 2014

 

 Złote (P)Almy 2014

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
the prophet
Złota Palma
Złota Palma
Wiek : prawie 3 lata!
Zawód : celebryta

Złote (P)Almy 2014 Empty
PisanieTemat: Złote (P)Almy 2014   Złote (P)Almy 2014 EmptyPią Paź 10, 2014 11:19 pm

Zlote (P)Almy 2014



Drugie urodziny forum to okres podziękowań, wzmożonej cukrzycy i podsumowań, ale kto powiedział, że tym ostatnim muszą być suche statystyki, a my nie możemy się przy tym zabawić? Wychodząc naprzeciw potrzebie odreagowania i słodzenia, Administracja Panem z radością ogłasza pierwszy (i miejmy nadzieję, że nie ostatni) plebiscyt forumowy - ZŁOTE (P)ALMY 2014!

Cztery kategorie, trzydzieści pierwszych miejsc i wiele wspaniałych nagród czeka na Zwycięzców, którzy mogą liczyć także na wieczną sławę i chwałę. To Wy jesteście jurorami, to na Wasze głosy liczyć będą nominowani. Które rozgrywki najbardziej zapadły Wam w pamięci? Jaka postać śni Wam się po nocach? Za który ship trzymacie kciuki? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, a my nagrodzimy najlepszych. Zasady są banalnie proste, a szanse na wygraną ma każdy, kto kiedykolwiek opublikował post na Panem. Nie wahajcie się długo, już teraz czekamy na Wasze wiadomości! Niech los zawsze Wam sprzyja, a radosna urodzinowa atmosfera nie mija nigdy!

KOGO MOGĘ NOMINOWAĆ?
1. Nominujemy spośród wszystkich postaci i shipów oraz scen w rozegranych na forum wątkach. Ta sama zasada dotyczy kategorii SPECJALNE.
2. Postacie NPC mogą być nominowane tylko w kategorii SCENY.
3. Nominowanie samego siebie jest dozwolone.

JAK TO ZROBIĆ?
1. Aby kogoś nominować, należy skopiować listę znajdującą się poniżej, obok podkategorii dopisując maksymalnie trzech kandydatów, a następnie wysłać ją w prywatnej wiadomości na konto Złote (P)Almy. Tytułem powinny być Nominacje.
2. W przypadku kategorii SCENY obok podkategorii należy podać krótki opis oraz link do danej sytuacji.
3. Nie trzeba nominować wszystkich za jednym razem. Brakujące nominacje można dosłać później, numerując PW. Kolejność kategorii nie jest ważna.
4. Nominować można do 17 października włącznie, dzień później pojawią się tematy z ankietami.

NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE – CO MOGĘ WYGRAĆ?
1. Nagrodami są specjalne bannery dla zwycięzców, punkty PMG oraz ekwipunki.

Wszelkie pytania, komentarze i wątpliwości prosimy zostawiać w tym temacie.





Kategorie



Kategoria SCENY
1. Stay and make my heart fly, czyli najbardziej romantyczna!
2. Stop making me laugh, please, czyli najzabawniejsza!
3. Now is your turn to cry, czyli najsmutniejsza!
4. A little party never killed nobody, czyli ulubione wydarzenie!
5. Hello darkness my old friend, czyli najlepsze morderstwo!
6. Sex is on fire, czyli najpikantniejsza! [w tym 18+]
7. I need to know now can you love me again, czyli najlepszy reunion!
8. Even while you sleep we will find you, czyli najlepsza rozgrywka z MG!

Kategoria POSTACIE
1. Pretty woman, walking down the street, czyli najładniejsza pani!
2. I'm too sexy for your love, czyli najprzystojniejszy pan!
3. I know who I am and who I wanna be, czyli najbardziej konsekwentnie prowadzona!
4. I don't look for trouble but trouble looks for me, czyli drama queen/troublemaker!
5. How to be a heartbreaker, czyli łamacz serc!
6. Don't get too close, it's dark inside, czyli czarny charakter!
7. You light me up, when all I see is darkness, czyli postać do rany przyłóż!
8. I'll be there for you, czyli postać, z którą najchętniej byśmy się zaprzyjaźnili.

Kategoria SHIPY
1. Can't help falling in love, czyli ulubiona para {będąca w oficjalnym związku}.
2. In our family portrait, we look pretty happy, czyli forumowa rodzina!
3. Friends will be friends, czyli najlepsza  przyjaźń!
4. I will go down with this ship, czyli nowa ulubiona para (mniej niż 4 miesiące stażu).
5. All this bad blood here, won't you let it dry, czyli ulubiony hejt.
6. When you're gone the pieces of my heart are missing you, czyli zatopiony ship, za którym tęsknimy.
7. When you give your love away, you get a feeling for, czyli najlepszy ship z przypadku.
8. Say something, I'm giving up on you, czyli najwięcej dram na jednym pokładzie.

Kategoria SPECJALNE
1. Blink! You've got a message!, czyli najszybszy odpisywacz.
2. Long way down, czyli najdłuższe odpisy.
3. I love to read the words you use, czyli najlepszy cytat.
4. 100% reason to remember the name, czyli władca czatu.
5. Been there, done that, czyli największy spammer.
6. But first, let me take a selfie, czyli najczęściej zmieniane avatary.


Powrót do góry Go down
the prophet
Złota Palma
Złota Palma
Wiek : prawie 3 lata!
Zawód : celebryta

Złote (P)Almy 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote (P)Almy 2014   Złote (P)Almy 2014 EmptySob Paź 18, 2014 4:54 pm

And the nominees are...



Po tygodniu zmagań z decyzją, które shipy, postacie czy sceny w forumowych wątkach zasługują na nominację i kto powinien zostać władcą czatu czy największym spammerem, miło jest nam ogłosić, że już od dzisiaj możecie głosować na swoich faworytów w ankietach w TYM dziale. Zasady wyglądają następująco:

1. W każdej ankiecie macie prawo oddać tylko jeden głos.
2. Niedozwolone jest głosowanie na samego siebie bądź na swoją postać.
3. Multikonta nie biorą udziału w głosowaniu.
4. Głosować można od dzisiaj do 28 października włącznie. Wyniki zostaną ogłoszone niedługo później.
5. Zwycięzcy otrzymają nagrodę w postaci PMG, ekwipunków dopasowanych do każdej kategorii i bannerów.

Gorąco zachęcamy do zostawiania Waszych opinii pod ankietami! Spammerzy Najaktywniejsi komentatorzy również mogą zostać nagrodzeni. Możecie przeprowadzać kampanie wyborcze dla swoich ulubionych postaci, scen bądź shipów, ale pamiętajcie, by nie obrażać przy tym całej reszty.



Powrót do góry Go down
the civilian
Cordelia Snow
Cordelia Snow
https://panem.forumpl.net/t273-cordelia-snow
https://panem.forumpl.net/t3572-cordelia
https://panem.forumpl.net/t1280-cordelia-snow
https://panem.forumpl.net/t1611-the-capitol-s-sweetheart
https://panem.forumpl.net/t1369-cord
https://panem.forumpl.net/t1911-cordelia-snow
Wiek : siedemnaście
Zawód : studentka, celebrytka, mścicielka
Przy sobie : zapalniczka, scyzoryk wielofunkcyjny, medalik z małą ampułką cyjanku w środku, odtwarzacz mp3, gaz pieprzowy, para kastetów, dokumenty, klucze i telefon.
Znaki szczególne : i'm cordelia fucking snow, who the fuck are you?
Obrażenia : wypadają mi włosy, ale od czego są peruki?

Złote (P)Almy 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote (P)Almy 2014   Złote (P)Almy 2014 EmptySob Paź 18, 2014 9:05 pm

To ja bym chciała jeszcze coś sprostować - pod każdym tematem z ankietami jest wyraźnie napisane, że nie można głosować na siebie i multikonta się nie bawią. Po to były nominacje żeby wskazywać siebie, a teraz reguły są inne. My doskonale wszystko widzimy, statystyki nie kłamią i Wasze (tak, wiecie do kogo mówię) głosy zostaną unieważnione, pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
Gość

Złote (P)Almy 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote (P)Almy 2014   Złote (P)Almy 2014 EmptyNie Paź 19, 2014 12:08 am

To do mnie. Nie doczytałam i złamałam zasady. Wykorzystałam też nieswoje konta. Nie zrobiłam tego celowo a chciałam pomóc tym, których polubiłam. Mój błąd, odchodzę, dziękuję, dobranoc
Powrót do góry Go down
the civilian
Eva Magnus
Eva Magnus
https://panem.forumpl.net/t1900-eva-magnus
https://panem.forumpl.net/t943-magnusiatko#8692
https://panem.forumpl.net/t920-eva
Wiek : 23
Zawód : pani szpieg, hakerka
Obrażenia : tabula rasa

Złote (P)Almy 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote (P)Almy 2014   Złote (P)Almy 2014 EmptyNie Paź 19, 2014 11:32 am

O, to mea culpa, niedoczytanie, głupota, tępota i cokolwiek - przyznaję się bez bicia. Jakby się dało usunąć moje głosy jakoś, to byłabym wdzięczna :)
Powrót do góry Go down
the prophet
Złota Palma
Złota Palma
Wiek : prawie 3 lata!
Zawód : celebryta

Złote (P)Almy 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote (P)Almy 2014   Złote (P)Almy 2014 EmptySob Paź 25, 2014 6:11 pm

W związku ze złamaniem regulaminu plebiscytu cofnięte zostały głosy trzech osób z siedmiu multikont, a wyniki niektórych ankiet uległy zmianie. Zdecydowałyśmy więc, by je otworzyć - jeżeli chcecie, możecie cofnąć swoje głosy i oddać je na kogoś innego. Zwracajcie jednak uwagę na kategorie, w których głosujecie i niech prywatne sympatie nie mają zbyt wielkiego wpływu na Wasz wybór.
Przypominamy, że głosowanie trwa tylko do 28.10.
Powrót do góry Go down
the prophet
Złota Palma
Złota Palma
Wiek : prawie 3 lata!
Zawód : celebryta

Złote (P)Almy 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote (P)Almy 2014   Złote (P)Almy 2014 EmptySro Paź 29, 2014 11:58 pm

Podsumowanie plebiscytu



Dziesiątki nominacji, trzydzieści ankiet, dziesięć dni i dwadzieścioro siedmioro głosujących – to nie wszystkie liczby, którymi moglibyśmy zarzucić Was w związku z zakończonym urodzinowym plebiscytem. Złote (P)Almy 2014 przechodzą właśnie do historii! W temacie każdej ankiety wyłoniono zwycięzców i przyznano nagrody, które możecie oczywiście komentować lub uraczyć nas dziękczynną mową w iście oscarowym stylu.

Największą popularnością cieszyła się kategoria „Postacie”, to tam oddawaliście najwięcej głosów i urządziliście największy spam. Zaciekła bitwa trwała także w trzech pozostałych kategoriach, pod sam koniec głosowania wytworzyło się kilka remisów, jednak szybko zmieniliście ten stan rzeczy i żadnej ankiety nie musimy już powtarzać.

Dziękujemy za zainteresowanie tą formą urodzinowej zabawy, mamy nadzieję, że sprawiła Wam dużo radości! Choć nie obyło się bez kontrowersji, koniec końców wszystko zostało wyjaśnione, animozje zażegnane i plebiscyt uznać możemy za zakończony! Mamy nadzieję, że przyszłoroczna edycja spotka się z jeszcze większym zainteresowaniem, dlatego już dziś życzymy Wam mnóstwa weny do tworzenia wspaniałych postaci i scen, oraz wigoru do spamowania panemowania ile wlezie!

Sto lat i niech los zawsze Wam sprzyja!



Powrót do góry Go down
Sponsored content

Złote (P)Almy 2014 Empty
PisanieTemat: Re: Złote (P)Almy 2014   Złote (P)Almy 2014 Empty

Powrót do góry Go down
 

Złote (P)Almy 2014

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Złote (P)Almy 2015
» złote dziecko dawnego kapitolu zaprasza!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Panem et circenses :: Po godzinach :: Archiwum :: Wydarzenia :: 2 urodziny-