IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Effy Wilde

 

 Effy Wilde

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
the pariah
Effy Wilde
Effy Wilde
https://panem.forumpl.net/t2782-elizabeth-effy-wilde
https://panem.forumpl.net/t2783-spotkajmy-sie-w-violatorze
https://panem.forumpl.net/t2784-effy-wilde
Wiek : 19
Zawód : No nie wiem

Effy Wilde Empty
PisanieTemat: Effy Wilde   Effy Wilde EmptyNie Wrz 28, 2014 4:18 pm


Imię i nazwisko: Elizabeth "Effy" Wilde
Grupa: Kwartał Ochrony Ludności Cywilnej
Zawód: Bezrobotny obibok/koneser politycznych poglądów

ZGADZAM SIĘ NA:
→ porwanie tak
→ włamanie lub kradzież tak
→ uzasadnione aresztowanie tak
→ sytuacje zagrażające życiu tak
→ czasowe uwięzienie tak
→ lekkie uszkodzenie ciała tak
→ poważne uszkodzenie ciała tak
→ trwałe uszkodzenie ciała nie sorrki
→ wpływ na psychikę tak
→ chorobę tak
→ czasowe unieruchomienie (np. śpiączka) tak
→ śmierć tymczasowo nie

Inne zastrzeżenia:
→ gwałt tak
→ nękanie, prześladowanie tak
→ nie chcę ciąży, hehe, na innym forum mi się to przydarzyło, wolę już nie ryzykować!
→  jak coś mi się przypomni, to dopiszę!
Powrót do góry Go down
the odds
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Zawód : Troublemaker
Znaki szczególne : avatar © laura makabresku

Effy Wilde Empty
PisanieTemat: Re: Effy Wilde   Effy Wilde EmptyNie Sty 11, 2015 10:24 pm

Panno Wilde!
Brak statusu Wolnego Obywatela oraz stałego zatrudnienia umożliwił podjęcie decyzji odnośnie Pani przesiedlenia. Wzywamy Panią do stawienia się w dniu 1 października 2283 roku na Dworcu Głównym, skąd wraz z innymi wytypowanymi zostanie Pani przetransportowana na tereny dawnego Dystryktu Dwunastego. Na miejscu zostanie Pani zakwaterowana i obdarzona nowymi obowiązkami.
Odbudowa Panem leży w gestii nas wszystkich, a ciężką praca umożliwi Pani staranie się już niebawem o status Wolnego Obywatela. Przypominamy, że waga bagażu nie może przekraczać 20 kg, a za niestawienie się wyznaczono karę pozbawienia wolności.
Na wszelkie pytania przed wyjazdem odpowie pracownik Krajowego Rejestru Ewidencji Społeczeństwa, który przyjmuje na Posterunku Strażników Pokoju od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16.
May the odds be ever in your favor.



Twoja postać została uznana przez władzę za nieprzydatną w odbudowie stolicy i wytypowana do drugiego planowanego transportu, który odjedzie z getta 1 października (realnie 1.02). Chcesz uniknąć losu przesiedleńca? Do końca miesiąca masz czas na rozegranie fabularnego podjęcia pracy, próby ucieczki z getta lub przekupienia pracownika KRESu. W innym przypadku, w dniu 1 lutego zapraszamy na dworzec kolejowy gdzie rozstrzygną się losy postaci. Wszelkie pytania i wątpliwości rozwiewamy poprzez PW lub w tym temacie. Nie bój się pytać, nie wahaj się grać! Losy fabuły leżą także w Twoich rękach! C:
Powrót do góry Go down
 

Effy Wilde

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Elizabeth "Effy" Wilde
» Georgia Olivia Wilde

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Panem et circenses :: Po godzinach :: Archiwum :: Osobiste :: Skrzynki kontaktowe-