IndeksIndeks  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Partnerstwo - Page 2

 

 Partnerstwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
the odds
Mistrz Gry
Zawód : Troublemaker
Znaki szczególne : avatar © laura makabresku

PisanieTemat: Partnerstwo   Pią Lis 01, 2013 3:07 pm

First topic message reminder :

Regulamin

1. Nie zawieramy partnerstwa z forami upadłymi bądź takimi, na których od ponad miesiąca nie pojawił się żaden post.
2. Przed zaproponowaniem partnerstwa, należy wstawić na forum, blog, stronę jeden z naszych bannerów.
3. Następnie należy zalogować się na konto Partnera i wysłać wiadomość w tym temacie. Powinna ona zawierać opis forum, strony, bloga oraz banner, który następnie zostanie wstawiony na nasze forum (w tym temacie, w tabelce 'Fora partnerskie'; na stronie głównej umieszczamy linki w postaci szarych koron pod chatboxem - kwestie estetyczne).
4. Fora partnerskie sprawdzane są regularnie. Jeśli stwierdzimy, że forum zostało opuszczone, wyłączone bądź jest nieaktywne (brak postu przez dłużej niż miesiąc), jego banner zostanie usunięty.
5. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

DANE KONTA PARTNER

login:
Partner
hasło: partnerstwo

Kod:
<a href="http://www.panem.forumpl.net"><img src="http://panemnew.strefa.pl/panem0406.png"></a>Kod:
<a href="http://www.panem.forumpl.net"><img src="http://panemnew.strefa.pl/panem0406m.png"></a>

Fora partnerskie
Faction Before Blood   Image Hosted by FotoZrzut.pl Wild Land AAF     www.watahaw.aaf.pl  Hallowlake  

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Pią Paź 09, 2015 11:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Sob Lip 05, 2014 11:54 pm

Akcja gry toczy się w Seulu, stolicy Korei Południowej. Na jednej z ulic w centrum maista, mieści się siedziba wytwórni Brand New Sound. Zrzesza ona pod swoimi skrzydłami talenty w dziedzinie szeroko pojętej muzyki i tańca.
Dołącz do wytwórni jako trainee i wspinaj się po szczeblach kariery, by stać się gwiazdą Hallyu. Tańcz, śpiewaj, zawiązuj przyjaźnie i ciężko pracuj!

Nasze bannery

450x253

Kod:
<a href="http://www.trainee.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/kpgQf9w.gif"></a>

400x200

Kod:
<a href="http://www.trainee.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/GOAGfMP.gif"></a>

300x150

Kod:
<a href="http://www.trainee.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/jpSwd8r.gif"></a>

245x150

Kod:
<a href="http://www.trainee.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/dbjnQzj.gif"></a>

245x120

Kod:
<a href="http://www.trainee.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/FGJBC98.gif"></a>

245x125

Kod:
<a href="http://www.trainee.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/iIRodyz.gif"></a>

210x125

Kod:
<a href="http://www.trainee.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/DoEMcMc.gif"></a>

200x100

Kod:
<a href="http://www.trainee.czo.pl/"><img src="http://i.imgur.com/KRfPZ4L.gif"></a>


Wasz już wstawiony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Nie Lip 06, 2014 4:51 pm


Kod:
<a href = "http://http://beforethefall.board.st/"><img src="http://i.imgur.com/cPTjRQX.gif"></a>

Kod:
<a href = "http://http://beforethefall.board.st/"><img src="http://i.imgur.com/cPTjRQX.gif"></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Pią Lip 11, 2014 8:50 pm

LIFE SUCKS
WHEN YOU ARE ORDINARY

Od odcinka 3x21 minęło trochę czasu. W życiu mieszkańców Mystic Falls wiele się zmieniło. Zdaje się zresztą, że wszyscy wiedzą o świecie nadprzyrodzonym i nikomu nie przyjdzie do głowy, by zastanawiać się, dlaczego nagle prawie nikt w tym mieście się nie starzeje. To miasto, małe miasteczko w Virginii stało się kwintesencją nadnaturalności. Ostoją wszystkich nadprzyrodzonych stworzeń, które szukają tu schronienia. Fortecą mocy i potęgi. Doprawdy, nie chcesz zadzierać z nikim, kto pochodzi z tego miejsca. Mieszkają tutaj legendy, osoby o mocach, o których zdarza się słyszeć tylko w fantastycznych opowieściach. Kto by pomyślał, że to wszystko jest prawdziwe, bardziej, niż można by się było spodziewać?
Jedna rzecz jednak pozostała w stanie nienaruszonym. Trwała i niezłomna, nie do zatarcia. Wieczna i sprawiająca, że to miasto jest inne niż wszystkie.
Mystic Falls jest przeklęte.
Bo jak inaczej wytłumaczyć te wszystkie zawirowania, które wraz ze swoją obecnością, sprowadzają tutaj nowi przybysze? Niebezpieczeństwa, które czyhają na każdym kroku? Coraz to nowsze kłopoty, które trzeba jakoś rozwiązywać, nawet gdy wydaje się, że cała nadzieja przepadła? To, że nie da się tu odnaleźć chwili wytchnienia, bez konieczności prowadzenia poszukiwań, walki i stawania przed dylematami, które spędzają sen z powiek?
Mieszkańcy tego miasta z pewnością nie są tacy jak reszta obywateli świata.
Osiedl się tu, a natychmiast się o tym przekonasz.


Kod:
<a href="http://www.life-sucks.forumpolish.com"><img src="http://tvrecappersanonymous.files.wordpress.com/2013/04/ordinary.gif?w=500&h=273"></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Sob Lip 12, 2014 12:21 am

Witamy w Morganville - stąd nie chce się wyjeżdżać.


A więc jesteście nowi w Morganville. Witajcie! Są trzy ważne zasady, których musicie przestrzegać, by dobrze się czuć w naszym spokojnym mieście :

→ Nie przekraczajcie dozwolonej prędkości.
→ Nie rzucajcie śmieci na ulice.
→ I cokolwiek robicie, starajcie się nie drażnić wampirów.

Tak, dobrze przeczytaliście, wampirów. Pogódźcie się z tym.
Jako nowi śmiertelni mieszkańcy, musicie znaleźć sobie opiekuna - wampira, który zechce podpisać z wami umowę i chronić wasza rodzinę (zwłaszcza przed innymi wampirami). W zamian będziecie płacić podatki tak jak w każdym innym mieście. Naturalnie w większości innych miast podatków nie płaci się w Stacji Krwiodawstwa.
Aha oczywiście możecie zrezygnować z opiekuna, ale wtedy lepiej od razu zacznijcie trenować biegi, trzymajcie się z daleka od słabo oświetlonych uliczek i znajdźcie sobie przyjaciół, którzy wam pomogą. Możecie zacząć od mieszkańców domu Glassów - Michaela, Eve, Shane'a i Claire nieźle sobie radzą, chociaż i tak stale pakują się w kłopoty.
Witajcie w Morganville. Stąd nie chce się wyjeżdżać.
A poza tym i tak nie można.
Przykro nam.Kod:
<a href=http://www.the-morganville-vampires.wxv.pl/index.htm"><img src="http://i.imgur.com/u2dbr0x.jpg" alt="Morganville Vampire" border="0" /></a><br>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Nie Lip 13, 2014 4:36 pm

Wasz już wstawiony ;)
Dziękujemy za wymianę ;3

.::Fabuła::.
Byakko upadło. Zatraciło się w swej nieskończonej nienawiści. Córka mordowała matkę, brat mordował brata. Ludzie, którzy mieli w sobie chociaż odrobinę dobroci i miłości płakali nad losem całego państwa, wiedzieli, że nadchodzi koniec... Tak też się stało... Po śmierci kandydatki do tronu z rodu Shiganori, przedstawicielka rodu Ichiro rzuciła rękawice pod stopy Uroborosa, podniósł ją i tak zaczęła się wielka, ostateczna bitwa. Ród Ichiro poniósł klęskę, jednak straty dotyczyły również Uroboros'a, zginał jego jedyny sojusznik - Smok. Bitwa obróciła cale miasto w pył. Przetrwać nie udało się nikomu, odeszli nawet Wyznawcy Jashina wraz z Bogami Śmierci. Elementy Natury jako duchy, pozostawione same sobie, błąkały się po Dawnym Byakko z dnia na dzień tracąc nadzieje. Jednak gdy po około 300 latach ludzie ponownie zaczęli zamieszkiwać tereny te Elementy zawarły z tymi istotami pakt. Połączyli oni swoje dusze i tak powstały nowe rasy.Aktualnie do Byakko przybywają przedstawiciele ras, którzy chcą poznać swoje dziedzictwo jak i doskonalić swoje zdolności. Czy podejmiesz to wyzwanie i zechcesz do nas dołączyć ?


1.

Kod:
<a href="http://byakko.jun.pl/" target="_blank"><img alt="Image Hosted by FotoZrzut.pl" src="http://fotozrzut.pl/zdjecia/1d8687ab50.jpg" /></a>

2.
Kod:
<a href="http://byakko.jun.pl/" target="_blank"><img alt="Image Hosted by FotoZrzut.pl" src="http://fotozrzut.pl/zdjecia/3cc18f7797.png" /></a>

3.
Kod:
<a href="http://byakko.jun.pl/" target="_blank"><img alt="Image Hosted by FotoZrzut.pl" src="http://fotozrzut.pl/zdjecia/c7284dff66.png" /></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Wto Lip 15, 2014 4:40 pm

Mamy zaszczyt zaprosić państwa na :
The mortal instrumentsKod:
<a href="http://the-mortal-instruments.aaf.pl"><img scr="http://i.imgur.com/WWjOWKa.gif"></a>    W Londynie, na obrzeżach miasta, gdzie wścibskie oczy nie obserwują każdego ruchu, a czas podobno płynie o wiele wolniej, stoi ogromny budynek. Obdarte ściany, wybite szyby w oknach, drzwi zjedzone przez korniki... Dla zwykłego przyziemnego, przechodzącego tędy w drodze do domu czy pracy, to opuszczony przed wieloma laty kościół. Gdyby jednak mieć wzrok, którym obdarzeni są Nefilim, można by zobaczyć nowo postawiony Instytut - piękną drewnianą budowlę, przypominającą zamek z dawnych disneyowskich bajek.
    Głowa domu, dyrektor Uriel (tak, tak, imię jednego z siedmiu Archaniołów), nieco pulchny czterdziestolatek z okrągłymi okularami na nosie i długą brodą, czeka na swoich podopiecznych siedząc w wygodnym fotelu, jedną ręką trzymając czytaną przez siebie książkę, drugą zaś głaszcząc Church'a - grubego persa o niebieskiej sierści i żółtych oczach. Już niedługo ten błogi spokój zakłócą młodzi Nocni Łowcy, którzy przybędą z każdego zakątka ziemi, by szkolić się pod okiem najlepszych Nefilim jakich widziały anielskie ślepia.
    Nic tak nie łączy jak wspólny wróg. Wszyscy już wiedzą, że nad jeziorem Lynn, Valentine - jeden z dzieci Anioła ogarnięty rządzą nowego, lepszego początku - został pokonany przez samego Raziela, tego, który zapoczątkował anielską rasę zgodnie z wolą Boga. Po tym wydarzeniu wszyscy Ci, którzy przebywają na Ziemi, powrócili do codziennej rutyny. Nocni Łowcy zabijają demony, wampiry gryzą ludzi, likantropy zjadają żeberka. Jak to się mówi? Ach, tak! Cisza przed burzą. Jednak tym razem, problem rodzi się w miejscu, które od wieków wydawało się jedynie zwykłym mitem. W niebie, gdzie Raziel ze swoimi braćmi i siostrami przesiaduje ziemskie dnie i noce, rozchodzi się niecodzienna plotka: Bóg zrobił sobie wakacje. Ten, który od zarania dziejów wydawał rozkazy nagle zniknął. Jednak w niebie nie ma miejsca na chaos i dlatego tron Najwyższego na krótko pozostaje pusty. Przejmuje go bowiem jeden z Archaniołów; ten, który od samego początku był przeciwny boskiej woli, przeciwny temu by dać ludziom rasę, która będzie w stanie ich ochronić przed zagrożeniem czyhającym w cieniu. Wprowadza on swoją nikczemną i okrutną politykę w niebiański świat, a karą dla niewielu śmiałków, którzy odważyli się sprzeciwić było strącenie i pozbawienie skrzydeł. Na razie żaden z Aniołów nie waży się na razie podnieć głosu w sprawie tajemniczego sprzymierzeńca obranego przez nowego „króla” ani nowego planu wobec anielskich dzieci, a Nefilim żyją w nieświadomości. Czy spokój trwający na Ziemi znów zostanie zakłócony?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Pią Lip 18, 2014 1:52 pm

REKLAMA

400 x 200

Kod:

<a href="http://www.obdarzeni.czo.pl/" alt="Forum na podstawie GONE" title="Forum na podstawie GONE"><img src="http://i.imgur.com/sFAX1XS.png" style="height:150;"></a>

400 x 200

Kod:

<a href="http://www.obdarzeni.czo.pl/" alt="Forum na podstawie GONE" title="Forum na podstawie GONE"><img src="http://i.imgur.com/FOIdQoz.png" style="height:150;"></a>

100 x 50

Kod:

<a href="http://www.obdarzeni.czo.pl/" alt="Forum na podstawie GONE" title="Forum na podstawie GONE"><img src="http://i.imgur.com/Q1kXFTM.png" style="height:50;"></a>

ZAPRASZAMY
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Wto Lip 22, 2014 3:47 pm

Huk. Stuk. Iiii nagle cisza. Niczego nie ma. Żadnych dźwięków, żadnego choćby najmniejszego promienia światła. Tkwimy w swoistego rodzaju nicości. Chcesz coś z tym zrobić? Wystarczy, że sięgniesz do kieszeni i wyciągniesz różdżkę. To nie jest przecież takie trudne. Teraz rzuć Lumos by rozjaśnić to wszystko co Cię otacza. Wiesz gdzie aktualnie się znajdujesz? W Hogwarcie. Niesamowitym miejscu, gdzie przygoda życia dopiero się zaczyna.

Obecnie mamy początek lutego, za kilka dni będą miały miejsce Walentynki. Niektórzy nie mogli się tego doczekać, zwłaszcza że prezenty, które wygrali w loterii mogą się teraz przydać. Inni natomiast na samą myśl dostają takiej gorączki, że muszą koniecznie odwiedzić Skrzydło Szpitalne. Nie zmienia to jednak faktu, że te jakże intrygujące wydarzenie wpływa pobudzająco na uczniów Hogwartu i pozwala oderwać się od ponurych myśli, które krążą w wielu głowach od paru dobrych miesięcy. Zresztą w związku ze zbliżającym się świętem zakochanych szykują się niespodzianki. I wiadomo, że Irytek będzie również maczał w tym swoje paluchy.
Więcej o ostatnich wydarzeniach możecie dowiedzieć się z 3 numeru Portretowego Szmeru! Mile widziane sowy od czytelników!

Na forum od niedawna funkcjonuje zupełnie inny wystrój forum, a także nowe bannery do wymiany. Została też zaktualizowana Biblioteka, gdzie można znaleźć kilka ciekawych tematów, takich jak System Fasolkowy, Rozwój Postaci, czy też System Magicznej Obrony i Ataku. Zapraszamy też do Dyrekcji, gdzie można odprężyć się między jedną a drugą zagrywką fabularną. Zmieniono także funkcjonowanie administracji, by każdy użytkownik miał wzgląd czym zajmuje się dany administrator i za co jest odpowiedzialny. Stworzono również filmik zachęcający do tworzenia postaci kanonicznych.
Czystokrwiści są zablokowani do odwołania! Nie dotyczy czystokrwistych rodów, ale pod pewnymi wymogami.
Poszukujemy uczniów płci męskiej, a także dorosłych, duchów i skrzatów! Przyznawane są za to dodatkowe fasolki, o czym można przeczytać w Systemie Fasolkowym.

Przypominamy o tworzeniu naszej forumowej wikipedii, która widnieje pod tym adresem.


Mamy też nowe bannery, dlatego odświeżamy reklamę w wymianach!

Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/BaDD1JL.png"></a>

Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/rhKVaoJ.png"></a>

Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/86ESvnA.png"></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Sob Lip 26, 2014 9:43 pm
Bóg
wyjechał
na wakacje.


W przenośni i dosłownie. Nikt nie wie gdzie jest, nikt Go nie widział. Zanim jednak to uczynił, postanowił podarować ludzkości mały pakiet prezentów, aby się zbytnio nie nudzili. Tak więc świat spowiły wszelakie kataklizmy i katastrofy naturalne. Istny chaos i panika. A wisienką na stercie leżących ciał była tajemnicza zaraza, zwana wirusem x.
Wtedy też ludzkość przypomniała sobie o Bogu, ale ten odwdzięczył im się tym samym, co dostawał od nich przez tysiące lat. Wielkim wypięciem na wszystkich. I na nic łzy i jęki rozpaczy, przynajmniej nudno nie jest. Ale oto niczym bohaterowie z bajek na dobranoc z nieba zstępują Archanioły! Bezgranicznie ufając, że Bóg ich nie opuścił, a tylko wystawił na próbę wiary, wyrywając swe ostatnie pióra ze skrzydeł powstrzymują przerażającą Apokalipsę! I nastał ład, porządek i pokój. I wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
Ach tak?
Aniołowie postanowili pozostać na Ziemi do czasu, gdy Bóg ponownie wróci. O ile wróci. Nad ludźmi władzę sprawuje despotyczna organizacja, są rewolucjoniści, którym taki stan rzeczy nie do końca odpowiada. I są oni. Ci, którym się nie poszczęściło w czasie apokalipsy a na domiar złego dostali bonus w postaci wirusa. A teraz wrócili. I nie do końca przypominają ludzi...
A Ty? Po której stronie staniesz?


» WEJDŹ «468 x 60

Kod:
<a href="http://virus.forumpl.net/" target="_blank"><img src="http://s2.ifotos.pl/img/bann1png_eexsxwe.png" border="0"></a>
400 x 150

Kod:
<a href="http://virus.forumpl.net/" target="_blank"><img src="http://s6.ifotos.pl/img/bannpng_eexsxph.png" border="0"></a>
400 x 100

Kod:
<a href="http://virus.forumpl.net/" target="_blank"><img src="http://s6.ifotos.pl/img/bann2png_eexsnhs.png" border="0"></a>
355 x 150

Kod:
<a href="http://virus.forumpl.net/" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/GATWIJC.png" border="0"></a>
135 x 65

Kod:
<a href="http://virus.forumpl.net/" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/Ca40rrP.png" border="0"></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the civilian
Reiven Ruen
http://panem.forumpl.net/t1939-reiven-ruen#24596
http://panem.forumpl.net/t262-reiven-ruen
http://panem.forumpl.net/t1296-reiven-levittoux
http://panem.forumpl.net/t277-osobisty-dziennik-reiven-ruen
http://panem.forumpl.net/t564-reiven
Wiek : 19
Zawód : Prywatny ochroniarz
Przy sobie : Komórka, nóż ceramiczny, dowód tożsamości, klucze do mieszkania
Obrażenia : Implant w prawej nodze, częściowa amnezja - obrażenie trwałe.

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Pon Sie 04, 2014 8:55 pm

Partnerstwa zostały zaktualizowane :)


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Pon Sie 11, 2014 9:24 pm


Spectrofobia

Rozgrywka odbywa się w trzech równoległych światach, które niejako się ze sobą przenikają, choć by przejść z jednego do drugiego, trzeba skorzystać z portalu. Gracze mają do dyspozycji cały arsenał przeróżnych ras i mocy. Do tego możliwości polowań na magiczne stworzenia oraz poszukiwań magicznych przedmiotów. W rękawach MG kryją się przeróżne asy w postaci kilkunastu NPC, których można wprowadzać do rozgrywki fabularnej oraz do eventów. Na forum funkcjonuje aż 5 organizacji konkurujących ze sobą o największe wpływy. Są to organizacje zrzeszające jedynie istoty magiczne, jak Czarna Róża, chcące zniszczyć świat ludzi. Broniąca ludzkości a zwalczająca magię MORIA dysponująca sporym magazynem przeróżnych broni, niedostępnych dla zwykłych użytkowników. Szalona Karciana Szajka, której cele nie są bliżej określone poza tym, że chcą siać ogólny chaos. Oraz Anarchiści, pragnący rewolucji i ogólnego chaosu.


Wymiary: 360px x 150px
Kod:
<a href="http://www.spectrofobia.cba.pl" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/zOKOYaA.png" border="0"></a>


Wymiary: 100px x 50px
Kod:
<a href="http://www.spectrofobia.cba.pl" target="_blank"><img src="http://i.imgur.com/0lPMBSw.png" border="0"></a>

» WSZYSTKIE BANERY «
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Wto Sie 12, 2014 1:47 pm

Niewyczerpany dobry humor, sto pomysłów na raz - to tylko zalążek tego, co opisuje NASZE forum –Marudersi. Wejdź i daj się wciągnąć w czarujący świat Czterech Wspaniałych! Tylko pamiętaj - gdy nadchodzi Filch: "Koniec psot!"


Kod:
<a href="http://marudersi.forumpl.net/" target="_blank"><img src="http://oi57.tinypic.com/2dr78rk.jpg" border="0"></a>

Kod:
<a href="http://marudersi.forumpl.net/" target="_blank"><img src="http://oi57.tinypic.com/14vn1jn.jpg" border="0"></a>

Kod:
<a href="http://marudersi.forumpl.net/" target="_blank"><img src="http://oi62.tinypic.com/30w84n7.jpg" border="0"></a>

Kod:
<a href="http://marudersi.forumpl.net/" target="_blank"><img src="http://oi57.tinypic.com/21ahcer.jpg" border="0"></a>

Kod:
<a href="http://marudersi.forumpl.net/"><img src="http://oi39.tinypic.com/2q3qao7.jpg"></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Sro Sie 13, 2014 7:37 pm

Kod:
<a href="http://www.treehillrpg.aaf.pl/"><img src="http://illiweb.com/fa/pbucket.gif"></a>Forum jest na postawie serialu OTH ale lata po jego zakończeniu. Opieramy sie głownie na jego miejscach i klimacie a nie na fabule. 
TH miejsce jak każde inne ale na swój sposób specyficzne. Posiadamy własną swego rodzaju gossip girl choć w postaci Zabieganej, co miesza sie we wszystko a takze prowadzi swojego rodzaju rybrykę matrymonialno towarzyską 
Mamy swój własny wielki klub gdzie odbywają się dyskoteki a także rozgrywki bilardowe, snookerowe czy też w kręgle. Miasteczko stale sie rozrasta i zycie w nim tętni pełną parą, więc kazdy nowy gracz i nowa postać jest mile widziana. Oczywiście omijamy postacie pełne magii, nadprzyrodzonych cech i innych stworzeń, ale nie ma przecież nic dziwnego w tym, że ktoś może mieć manię i ciagle odwiedzać wróżki czy stawiać każdemu tarota  

A co do ludzi na forum to mamy bardzo zgrana ekipę w sumie 6 ludków, z których każdy ma kilka (kilkanaście) postaci. Jest nas mało ale za to sie dogadujemy..na forum zawsze jest tak by wszystko pasowało większości. Forum na pewno zaraz nie upadnie ... No ale..każde miejsce potrzebuje nowej krwi więc..jak coś to zapraszamy.Możecie wpaść, zobaczyć i może dołączyć  Nie mamy tu teżMG ale czasem umawiamy sie na różne akcje to sie pojawi jakis narrator czy coś.Ogólnie każdy gra jak lubi i jak chce.Bardzo duża dowolność...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Wto Sie 19, 2014 1:12 pm

Zapraszamy do miasteczka Tree Hill. Każdy znajdzie coś dla siebie. Istniejemy w sieci ponad 6 lat.


Kod:
<a href="http://www.rpgseriale.wxv.pl"><img src="http://vpx.pl/i/2014/08/19/kzd.gif"></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Wto Sie 26, 2014 4:01 pm

WILD LAND

Kraina Dzikich Ziem wita z otwartymi ramionami każdego, kto chciałby wcielić się w wielkiego kota, wilka, psa lub kota domowego. Nasze forum działa już od dawna, posiadamy wielu użytkowników, u nas możesz wiele zyskać, jako swoja zwierzęca postać!

Zapraszamy do wymiany bannerami!

Baner duży 400 x 165

Kod:
<a href="http://www.wildland.aaf.pl/"><img src="http://img521.imageshack.us/img521/4114/ban1nm.png" border="0" alt="Wild Land AAF"></a>

Baner Niski 400 x 55

Kod:
<a href="http://www.wildland.aaf.pl/"><img src="http://img849.imageshack.us/img849/4751/ban3j.png" border="0" alt="Wild Land AAF"></a>

Button

Kod:
<a href="http://www.wildland.aaf.pl/"><img src="http://img69.imageshack.us/img69/2782/button1r.png" border="0" alt="Wild Land AAF"></a>

Wasz banner już wstawiony :) Dziękujemy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Nie Sie 31, 2014 11:51 am


Rok 1981. Nagle znika największy czarnoksiężnik od lat, a jego zgubą był roczny chłopiec. W magicznym świecie wrze od plotek, dlaczego, jak, kiedy to się stało? Imię dziecka szybko wychodzi na jaw, a on staje się wybawcą czarodziejów. Trwa nagonka na wszystkich zwolenników Lorda Voldemorta, a wszystkie ślady prowadzą do Instytutu Durmstrangu. Jednak szkoła magii ma własne problemy wewnątrz murów starego zamku i dyrektor ignoruje bezczelne prowokacje. Dziewczęta zostały dopuszczone do nauki w Durmstrangu dopiero na początku wieku i ich pozycja wśród męskich podopiecznych jest... marna. W tym celu zawiązują Ruch Oporu, który ciągle nie ma zamiaru podporządkować się surowym zasadom Instytutu i walczy o lepsze traktowanie uczennic. Krąży plotka, że w mury zamku została wpuszczona szlama. Kto ją udowodni lub podważy? Tajemnicze osoby rozsyłają mieszkańcom Wschodniej Europy ulotki i pamflety krytykujące sposób nauczania w Durmstrangu. Jedne uważają, że szkoła schodzi na psy, inne zachęcają do zmian. Czy Ministerstwo Magii powstrzyma łobuzów? Wyrusz na Morze Bałtyckie do Instytutu Durmstrang!

Kod:
<a href="http://durmstrang.nightforum.net/"><img src="http://i.imgur.com/f6MmZLJ.jpg"></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the civilian
Reiven Ruen
http://panem.forumpl.net/t1939-reiven-ruen#24596
http://panem.forumpl.net/t262-reiven-ruen
http://panem.forumpl.net/t1296-reiven-levittoux
http://panem.forumpl.net/t277-osobisty-dziennik-reiven-ruen
http://panem.forumpl.net/t564-reiven
Wiek : 19
Zawód : Prywatny ochroniarz
Przy sobie : Komórka, nóż ceramiczny, dowód tożsamości, klucze do mieszkania
Obrażenia : Implant w prawej nodze, częściowa amnezja - obrażenie trwałe.

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Pią Wrz 05, 2014 6:59 am

A co, zaszaleję i wstawię swój :)

Najsłynniejsza uczelnia artystyczna na świecie zaprasza!Juilliard Art School - chyba jedna z najbardziej znanych uczelni artystycznych świata. Została założona w 1905 roku.
Ufundowana jako Institute of Musical Art w obliczu faktu, że Stany Zjednoczone nie posiadały wiodącej uczelni muzycznej i zbyt wielu studentów kształciło się w Europie.
W 1920 roku powstała Fundacja Juilliarda, nazwana tak od nazwiska kupca Augusta Julliarda, który przekazał znaczną sumę na podniesienie poziomu muzyki w Stanach. Po fuzji Juilliard Graduate School oraz Institute of Musical Art w 1926 roku, w 1946 nadana została obecna nazwa – Juilliard School of Music. Administratorem szkoły był w tym czasie William Schuman, pierwszy laureat Nagrody Pulitzera w kategorii muzyki. W 1951 roku dodany został wydział tańca.

To tyle z historii... a co teraz?
Trzy wydziały: muzyki, tańca i teatru, ponad 800 studentów i najwyższy poziom kształcenia. Absolwenci szkoły znani na całym świecie i stypendia dla najzdolniejszych studentów i kandydatów.

Ale Juilliard to nie tylko wysoki poziom kształcenia, wymagający wykładowcy i sława czekając za rogiem. To też studenci szukający ujścia dla swojej artystycznej pasji. Nic więc dziwnego, że tworzą się tu mniej, lub bardziej oficjalne grupy i zespoły. Jedni ćwiczą na deskach sceny uczelni, inni w piwnicy akademika. Utalentowani, ambitni, marzący o sławie... Zostań jednym z nich!

Czekamy właśnie na Ciebie!


Przeczytaj więcej → FABUŁA


WEJŚCIE
Kod:
<a href=http://www.juilliard.aaf.pl/><img src=http://i61.tinypic.com/21cb05u.gif alt="Juilliard" width=180></a>
Kod:
<a href=http://www.juilliard.aaf.pl/><img src=http://i61.tinypic.com/dfu0t1.gif alt="Juilliard" width=180></a>
Kod:
<a href=http://www.juilliard.aaf.pl/><img src=http://i58.tinypic.com/2nak39x.gif alt="Juilliard" width=180></a>


Forum jest nowiuteńkie, dopiero co otwarte. Daj mu szansę :)

Panemowy baner wstawiony w TYM temacie


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Czw Wrz 11, 2014 10:16 pm

>>BEACON HILLS<<

Beacon Hills - niewielkie miasteczko w hrabstwie Beacon. Jedyne, co - w opinii publicznej oczywiście - czyni je szczególnym to wyjątkowo wysoka liczba zgonów... często dziwnych zbrodni wobec których zarówno policja, jak i FBI są bezradne. Poczynając od ogromnej liczby ataków dzikich zwierząt w przeciągu minionych lat, która w dodatku zdaje się ciągle rosnąć, przez serię rytualnych morderstw z minionej wiosny po podłożenie bomby w biurze szeryfa czy... och, można by długo wymieniać! Podobnie jak szukać przyczyn lub choćby najlichszych wyjaśnień i nie dokopać się do prawdy. Ten, kto cokolwiek wie, milczy dla własnego dobra. {czytaj dalej}


WASZ BANNER JUŻ WSTAWIONY, A OTO NASZE :)


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Pią Wrz 19, 2014 8:53 pm


HEJ! Tu Jordana z Atlantic Blow! Informujemy naszych "żywych" Partnerów o zmianach w naszych zasadach partnerstwa!

2. atlanticBLOW nie wstawia bannerów w temat partnerstwa, jedynie linki, a także linki na stronie głównej w postaci gwiazdek (niealfabetycznie i tylko, jeśli partner wklejający reklamę w temat wyrazi taką chęć).
3. Swoje kody należy WKLEJAĆ W TEMAT W SUBFORUM PARTNERSTWO, JEDYNIE z konta Partner.
4. Reklama zostaje na forum - nie jest usuwana!

Pozdrawiamy!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Pon Wrz 29, 2014 1:21 am


NIMBUS PBF


MAGICZNA WIELKA BRYTANIA
W społeczności czarodziejów zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Niektórzy czarodzieje nagle tracą swoje magiczne moce. Zdarza się to stopniowo, ale po pięciu dniach nie mogą poradzić sobie nawet z najprostszym zaklęciem. Idą po pomoc do Szpitala Świętego Munga, gdzie zostają w celu obserwacji.
Ministerstwo Magii rozpoczyna dochodzenie. Jak się okazuje, zarażone osoby są powiązane z pracownikami Szpitala Świętego Munga.


SZPITAL ŚWIĘTEGO MUNGA
Dyrekcja szpitala bada sprawę tajemniczego wirusa, który pozbawia czarodziejów magii. Poza tym, że wirus wpływa na pogorszenie zdolności magicznych odbiera również siły witalne. Trudno jest znaleźć antidotum, gdy nie wiadomo co jest przyczyną epidemii. Ponadto jak się okazuje wszyscy zarażeni, mają krewnych pracujących w Świętym Mungu. Komu nie podoba się szpital? I kto za tym wszystkim stoi? Czy antidotum znajdzie się na czas?


MINISTERSTWO MAGII
Nowy Minister Magii, Percy Weasley bada sprawę tajemniczych zachorowań. Najlepsi eksperci załamują ręce. Ministerstwu trudno przyznać się przed społeczeństwem, ze nie wiedzą jak sobie poradzić z narastającą epidemią. Auror kierowany przez Harry'ego Pottera na własną rękę szuka sprawców tego zamieszania.
HOGWART
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart ponownie otwiera swo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Sro Paź 01, 2014 6:06 pm

Life in Long Beach

Nasze forum to forum dla każdego. Mamy kluby i miejsca gdzie można się zabawić z przyjaciółmi, kawiarnie i restauracje na miejsca spotkań czy też jeziorko, park i plaże na chwile relaksu.Sportowcy też nie mogą narzekać. Jest wiele boisk i wiele dyscyplin. Mamy także wielki kompleks siłowniowo - fittnesowy z sauną i bogato wyposażonym salonem masażu.
Organizowane są też forumowe imprezy, różne bale czy dni okolicznościowe a o wszelkich plotkach każdego na bieżąco informuje nasza ukochana wszystko wiedząca "Zabiegana".
Narrator też lubi trochę namieszać, bywa czuwający i bardzo aktywny wszędzie gdzie choć odrobinę jest potrzebny.
Zapraszamy więc do zabawy razem z nami, bo uważamy, że warto :)


Kod:
<a href="http://www.longbeachrpg.czo.pl" target="_blank"><img src="http://i61.tinypic.com/11av4ar.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>Kod:
<a href="http://www.longbeachrpg.czo.pl" target="_blank"><img src="http://i61.tinypic.com/2r5q9ue.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>Kod:
<a href="http://www.longbeachrpg.czo.pl" target="_blank"><img src="http://i58.tinypic.com/11bpxqd.jpg" border="0" alt="Image and video hosting by TinyPic"></a>Ostatnio zmieniony przez Partner dnia Czw Paź 02, 2014 12:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the civilian
Reiven Ruen
http://panem.forumpl.net/t1939-reiven-ruen#24596
http://panem.forumpl.net/t262-reiven-ruen
http://panem.forumpl.net/t1296-reiven-levittoux
http://panem.forumpl.net/t277-osobisty-dziennik-reiven-ruen
http://panem.forumpl.net/t564-reiven
Wiek : 19
Zawód : Prywatny ochroniarz
Przy sobie : Komórka, nóż ceramiczny, dowód tożsamości, klucze do mieszkania
Obrażenia : Implant w prawej nodze, częściowa amnezja - obrażenie trwałe.

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Sro Paź 01, 2014 7:31 pm

Life in Long Beach - brak linku do forum. Nie wymieniamy, póki nie dostaniemy linku :)


Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Sob Paź 11, 2014 9:13 pm

your-teenage-dream

Witam państwa, nazywam się Robert Flynn i jestem burmistrzem naszego kochanego miasta Roux Town. Na samym początku muszę podkreślić że to moje pierwsze przemówienie w którym mam zaszczyt opowiedzieć o naszym urokliwym mieście. A uwierzcie, jest o czym opowiadać. Malownicze kamienice, wybudowane w dziewiętnastym wieku, w których każdy z Was może znaleźć kącik dla siebie w przestrzennej kawalerce. W centrum miasta zaproponować możemy państwu nowo wybudowane bloki, a w nich masę mieszkań o wygodzie i komforcie. Wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia szpital, oferuję państwu pomoc o każdej porze dnia i nocy. Centrum handlowe przepełnione sklepikami, otwarte od rana do nocy, nie dość że oferuje państwu najmodniejsze i najnowocześniejsze towary to dodatkowo oferuję wiele miejsc pracy, dla dorosłych i dla nastolatków! Najlepszy klub w mieście, również znajduje się w jego centrum. Wykwalifikowana ochrona, najlepsi dj oraz utalentowani barmani sprawią że każda spędzona tam noc przejdzie do niezapomnianych! W Roux Town w samym centrum znajdziecie również ratusz, w którym stacjonuję każdego dnia. Sąd oraz kościół. Trzy te budynki to budowle wybudowane w osiemnastym wieku, które zostały odrestaurowane latem zeszłego roku. Co mogę powiedzieć o dzielnicach? North Roux, to dzielnica domków jednorodzinnych. Znajdziecie tu również park z cudownym amfiteatrem w którym co weekend odbywają się niesamowite koncerty. Najlepszą w mieście restaurację o wysokim standardzie. Oraz hotel w którego pozazdrościli by nam w niejednym mieście. Znajdziecie tu masę rozrywek, takich jak kino samochodowe, wesołe miasteczko, czy też kluby i bary. Na tej dzielnicy napotkacie też jedno z naszych liceum. Imienia William Rowan Hamilton, w którym uczą się same ścisłe umysły. Kładzie się tu większy nacisk na przedmioty matematyczno-przyrodnicze, a wykwalifikowane grono pedagogiczne zapewnia naszym pociechą najlepszą bazę wiedzy. Liceum chwali się niesamowitym talentem do śpiewania i tańca, a również wychwala pod piedestał swoją drużynę LaCross. South Roux to dzielnica domów szeregowych, prezentujących się w pięknej starodawnej strukturze. Na tej dzielnicy odnajdziecie operę, najpiękniejszą i największą w okolicy. A na jego deskach kilka razy w tygodniu występują sami utalentowani ludzie. Na obrzeżach owej dzielnicy odnajdziecie też centrum rozrywki, zwany kręgielnią. Która cieszy się niebywałą popularnością. Znajdziecie tu ośrodki upiększające takie jak spa, siłownię czy też zakład fryzjerski. I na tej dzielnicy znajduje się liceum. Liceum imienia William Shakespeare, w którym kładzie się większy nacisk na przedmioty humanistyczne. Szkoła Shakespeare również może pochwalić się cudownym chórem i masą osiągnięć w sporcie jak i w tańcu. Obie te szkoły od zawsze ze sobą zdrowo rywalizują. Najbogatszym miejscem w naszym mieście są obrzeża Roux. Pełno tak pięknych willi z basenami oraz wielkich farm, dzięki których nasza gospodarka nie stoi w miejscu. Znajduje się tu posterunek policji, oraz więzienie. Ranczo zwane Kansas City, w którym każdy może poczuć się jak na dzikim zachodzie. Oraz park linowy z masą rozrywki nie tylko dla dzieci i młodzieży.W tej dzielnicy znajdziecie również najpiękniejszą i najbogatszą w urodzaje winiarnię, największy w okolicy Aquapark, tory gokartowe oraz pole do paintball'u. Jak widzicie dla każdego znajdzie się miejsce w naszym urodziwym mieści, mam nadzieję że tym wyczerpującym przemówieniem zachęciłem Was do przyjazdu do nas, a może nawet zostania na dłużej, jak nie na zawsze. Pozdrawiam, Wasz burmistrz Robert Flynn.Kod:
<a href=http://www.your-teenage-dream.czo.pl/><img src="http://38.media.tumblr.com/tumblr_mdkb9iCE3o1r6y67yo4_250.gif"></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Pią Paź 17, 2014 5:03 pm

Akcja toczy się w Tokio, stolicy Japonii w roku 2020 a więc niedaleka przyszłość. Technologia na tym samym poziomie co w naszym świecie, nie ma czegoś takowego jak moce czy techniki klanowe. Klan Uchiha jest w posiadaniu międzynarodowej korporacji produkującą i sprzedającą również broń masowego rażenia, bronie krótkie, długie, biologiczna, chemiczna to tylko niektóre z ich oferty. NA forum istnieje również Akatsuki. Oficjalnie działa jako dopełnienie korporacji, która zbiera i sprzedaje dane. Ot, taka legalna przykrywka, niezbyt legalnej działalności. Trzeba również zaznaczyć, że nikt nie wie, na kogo mają haka a na kogo nie..osoby te nie są świadome, że ich sekrety, wstydliwe tajemnice są w posiadaniu Akatsuki. Jest się czego bać...Kod:
 <a href="http://uchiha-corporation.forumpolish.com" target="_blank"><img src="http://fotozrzut.pl/zdjecia/9ad5077bc3.png" border="0" alt="Cursed"></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
the prophet
Partner

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   Czw Paź 23, 2014 6:36 pm

Wybaczcie, że tak ponownie zmiana z tymi bannerami, ale zwyczajnie grafik u Nas szaleje
Mamy nadzieję, że to nie problem!Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/j4PFMdI.png"></a>


Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/JF5WHYv.png"></a>


Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/A83lRKp.png"></a>


Kod:
<a href="http://magiclullaby.forumpl.net"><img src="http://i.imgur.com/5A6ZvjC.png"></a>

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Partnerstwo   

Powrót do góry Go down
 

Partnerstwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Panem et circenses :: Organizacja :: Strefa techniczna-