IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Charakterystyka grup

 

 Charakterystyka grup

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
the odds
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Zawód : Troublemaker
Znaki szczególne : avatar © laura makabresku

Charakterystyka grup Empty
PisanieTemat: Charakterystyka grup   Charakterystyka grup EmptySro Paź 23, 2013 12:15 am

Charakterystyka grup

30 Seconds to Mars - This is War


THE CIVILIANS

Pełnoprawni mieszkańcy Panem, którzy w Rejestrze Ludności otrzymali status Wolnych Obywateli. Cieszący się wachlarzem praw obywatelskich i możliwością zamieszkiwania dowolnej części kraju, złożeni są w większości z uczestników rebelii i mieszkańców dystryktów. Status wolnego obywatela można utracić w wyniku drastycznego naruszenia prawa bądź oskarżenia o zdradę.
Mieszkańcy dawnego getta i skazani na pracę w Dwunastce, którym udało się przeżyć, wrócić do stolicy i zarejestrować, odzyskali status po amnestii prezydenta Adlera w grudniu 2283 roku.

THE LEADERS

Prezydent, wiceprezydent, przewodniczący ministerstw, przedstawiciele dystryktów, wojsko oraz wszyscy, którzy w jakiś sposób związani są z Rządem Nowego Panem. Oficjalnie dzierżący status wolnych obywateli, posiadają jednak szersze uprawnienia od zwyczajnych, szarych mieszkańców. Stanowisko u władzy ma niestety również ciemniejszą stronę, bo to jej przedstawicielom najdokładniej patrzy się na ręce.

THE PARIAHS

Grupa wyrzutków, wyjętych spod prawa, figurujących w Rejestrze Ludności jako Bezprawni. Większość z nich stanowi ludność zamieszkała na terenie Dzielnicy Południowej, (dawnych Ziemiach Niczyich) oraz rebelianci oskarżeni o zdradę i pozbawieni praw. Status ten otrzymali wyłapani i osądzeni członkowie Kolczatki oraz wszyscy Ci, którzy od trzech miesięcy po przybyciu do Kapitolu nie zarejestrowali się w KRESIE (w tym ocalałych z obozów pracy w Dwunastce, choć większość z nich uważa się za zmarłą bądź zaginioną)


THE VICTIMS

Do tej grupy trafiają postacie, które poniosły śmierć fabularną. Jeśli znikasz z forum, nie zgłaszając wcześniej nieobecności, to po pewnym czasie możesz znaleźć się właśnie w niej. :>


THE ODDS

Grupa Mistrzów Gry i postaci przez nich prowadzonych (NPC), która chętnie pojawia się w fabule i robi zamieszanie. Pamiętajcie, że postów napisanych przez Ciemnoczerwonych nie wolno ignorować, a jeśli brakuje Ci rozrywki - zwracaj się właśnie do nich! Na Mistrzów Gry prowadzony jest też regularny nabór. May the odds be ever in your favor!


THE PROPHETS

Szeroko pojęte konta specjalne, a więc: media, konto do zawierania partnertsw, konta eventowe i inne - w zależności od potrzeby.


Powrót do góry Go down
 

Charakterystyka grup

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Panem et circenses :: Organizacja :: Strefa fabularna-