IndeksIndeks  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  
Kolczatka

 

 Kolczatka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
the odds
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Zawód : Troublemaker
Znaki szczególne : avatar © laura makabresku

Kolczatka Empty
PisanieTemat: Kolczatka   Kolczatka EmptyWto Paź 22, 2013 11:08 pm

Kolczatka

Działaność
Podziemna organizacja opozycyjna, założona przez Malcolma Randalla w lutym 2283 roku, niedługo po objęciu rządów przez Almę Coin. Początkowo skupiała się głównie na pomocy mieszkańcom getta, przemycie żywności i lekarstw oraz małym sabotażu, ale z czasem jej działalność objęła także poważniejsze akcje. To członkowie Kolczatki zorganizowali zamach na generał Iris Rochester oraz odbili trybutów z Areny 76. Głodowych Igrzysk. Oficjalnie oskarża się ich również o atak hakerski na system dożynkowy (w wyniku czego w puli znalazły się nazwiska rebeliantów) oraz zabójstwo prezydenckiej córki, Melanie Coin, ale sama organizacja nigdy nie przyznała się do żadnego z tych działań.

Obecnie głównym celem Kolczatki jest pomoc Bezprawnym oraz poszukiwanym przez wymiar sprawiedliwości. Organizacja zajmuje się zdobywaniem nowych dokumentów, przerzucaniem zagrożonych wywózką do Dzielnicy Wolnych Obywateli oraz ukrywaniem ludzi skazanych na karę śmierci. Nadal urządza się też akcje sabotażowe, począwszy od malowania wyzwoleńczych haseł na murach, poprzez przechwycanie dostaw żywności i broni, aż po przygotowywanie powstania w getcie.
Kwatera Główna
Pierwotnie Kwaterą Główną Kolczatki był podziemny schron w kanałach biegnących pod Kapitolem, jednak kiedy w lipcu 2283 roku lokalizację tą nawiedziło widmo dekonspiracji, zdecydowano się na przeniesienie siedziby w inne miejsce. Padło na wbudowany w górzyste pasmo bunkier na Obrzeżach, wzniesiony w czasach nuklearnych wojen w XXI wieku, a odnaleziony przez jednego z członków Kolczatki. Przenosiny trwały kilka tygodni, ale dzisiaj Kwatera Główna funkcjonuje i ma się dobrze, a jej lokalizację znają jedynie członkowie organizacji - ukrywający się w niej Bezprawni są wprowadzani do środka z zawiązanymi oczami, a do czasu otrzymania nowej tożsamości, mają bezwzględny zakaz opuszczania schronu.

Opis i plan bunkra znajduje się tutaj.
Rekrutacja
Dołączyć do grupy można na dwa sposoby:

1) Napisz pw na konto Kolczatki, uzasadniając krótko dlaczego chcesz dołączyć oraz jaką funkcję mógłbyś pełnić. Jeżeli chcesz, by Twoja postać przebywała w grupie od dłuższego czasu, wyjaśnij, w jaki sposób weszła w szeregi (tu możecie puścić wodze fantazji). Jeśli ma ona dopiero stawiać w organizacji pierwsze kroki, zorganizujemy dołączenie do niej fabularnie, przy pomocy Mistrza Gry bądź innego członka grupy.
2) Możesz też zostać 'wcielony' do grupy przy pomocy kogoś, kto już się w niej znajduje - fabularnie.

Powrót do góry Go down
 

Kolczatka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Panem et circenses :: Po godzinach :: Archiwum :: Śmietniczek-